Page 1 of 1

Stiigo sünkimine andmebaasiga serveris

PostPosted: 09 Sep 2014, 23:08
by German
Stiigo töötab postgre SQL andmebaasi toel. Andmebaasi on võimalik installida kohalikku arvutisse, aga sisuliselt ka kasutada serveri oma. Mul praktika puudub selles osas, kuid enne proovimist tahan teada, kas selline lahendus üldse töötaks Stiigo puhul? St. kas andmete edastamine andmebaasi töötaks ka juhul, kui arvutis ei ole mingil ajahetkel internetiühendust või serveriga ei saa mingil põhjusel koheselt ühendust.

Ise pean seda väga suureks eeliseks, et Stiigo töötab taolisel kujul ja andmebaasil on otsene ligipääs. See oleks väga võimas, kui saaks kasutada veebis olevat andmebaasi.

Re: Stiigo sünkimine andmebaasiga serveris

PostPosted: 01 Jan 2015, 06:43
by admin
German wrote:Stiigo töötab postgre SQL andmebaasi toel. Andmebaasi on võimalik installida kohalikku arvutisse, aga sisuliselt ka kasutada serveri oma. Mul praktika puudub selles osas, kuid enne proovimist tahan teada, kas selline lahendus üldse töötaks Stiigo puhul? St. kas andmete edastamine andmebaasi töötaks ka juhul, kui arvutis ei ole mingil ajahetkel internetiühendust või serveriga ei saa mingil põhjusel koheselt ühendust.

Ise pean seda väga suureks eeliseks, et Stiigo töötab taolisel kujul ja andmebaasil on otsene ligipääs. See oleks väga võimas, kui saaks kasutada veebis olevat andmebaasi.


Tere,

kahjuks see läheks mõttetult keerukaks, kardan ka kannetest tekiks vead jne, tänapäeval ikka võiks eeldada, et Eestis mastaabis internetiühendused stabiilsed.

Keegi ei keela muuta ühte oma arvutitest serveriks, kus Postgres andmebaas peal ja siis Teie kliendid võtavad sellega ühendust.

Tervitab,
Ingmar Tammeväli

Many thanks extremely practical. Will certainly share websit

PostPosted: 01 Jan 2015, 18:52
by Orieseeedgemy
Great looking web site. Assume you did a great deal of menthol vs regular cigarettes health your own coding.

Re: Stiigo sünkimine andmebaasiga serveris

PostPosted: 09 Jan 2015, 00:03
by German
Kui selline olukord peaks ikkagi tekkima, et just mingi hetk on ühendus maas, kas siis tekib lihtsalt andmete sisestamisel/edastamisel mingine error? Olen ajutisi internetikatkestusi üpris tihti tundnud, sh. töö juures (töötan IT-ettevõttes). Enamasti on probleemid tekkinud ruuteritega, mitte ühenduse pakkuja poolelt. Tahan öelda, et internetikatkestused on täiesti võimalikud Eestis.

Kuidas töötab sellisel ühel andmebaasil mitme raamatupidaja ühe kliendi kallal töötamine? Kas on üldse võimalik ühte ettevõtet avada mitmel kasutajal (raamatupidajal)?