andmed HansaRaamast

Juhendid / küsimused / ettepanekud. Ärge siis Stiigo projekti toetamist ära unustage ;)

andmed HansaRaamast

Postby signeno » 01 Jan 2013, 15:47

Tere! Kas Stiigo programmi saab üle tuua andmed HansaRaamast. Otsin programmi, millega edaspidi tööle hakata. LÄheb vaja 10 ettevõtte raamatupidamise jaoks.
signeno

Re: andmed HansaRaamast

Postby admin » 02 Jan 2013, 19:42

signeno wrote:Tere! Kas Stiigo programmi saab üle tuua andmed HansaRaamast. Otsin programmi, millega edaspidi tööle hakata. LÄheb vaja 10 ettevõtte raamatupidamise jaoks.

Tere,

ma ise kas "kahjuks või õnneks" pole teiste rp. programmidega eriti tuttav. Aga mõned HansaRaama impordid olen teinud; st klient on saatnud enda eksportfailid ja ma olen talle tagasi andnud nö Stiigo andmebaasi koos firmadega (hetkel olen vaid kontoplaanid / kliendid / kanded üle toonud).

Minu konsultandid, kes kasutavad HR 6.3 ütlesid, et Eksporti saab teha moodul/integratsioon/funktsioonid/ekspordid.

Kahjuks see töö pole täiesti tasuta, seal tihti tuleb käsitsi andmeid korrigeerida, sest formaatides on varieeruvusi. Kui Teil siiski huvi on, võite stiigo <att> stiigo.com kirjutada ning ekspordi failid saata ntx alguses vaid ühe firma omad. Saaksin Teile pakkumise teha.

Tervitab,
Ingmar Tammeväli
admin
Site Admin

Return to Raamatupidamistarkvara Stiigo