Varukoopiast taastamine

Juhendid / küsimused / ettepanekud. Ärge siis Stiigo projekti toetamist ära unustage ;)

Varukoopiast taastamine

Postby Vello » 14 May 2013, 13:34

Tere.

Laadisin Stiigo kahte (läpakas ja lauaarvuti) arvutisse ja kõik töötab ilusasti.

Olen tööd teinud läpakas ja soovin nüüd andmeid läpakast üla kanda laua arvutisse, kuid see ei õnnestu.

Olen toiminud põhimõttel, et SPAM läpakast mälupulgale varukoopia ja olen üritanud sama mälupulga pealt taastada varukoopiat laua arvutisse.

ILmselt ma SPAM midagi valesti? Kuid mida?
Vello

Re: Varukoopiast taastamine

Postby admin » 16 May 2013, 00:11

Vello wrote:Tere.

Laadisin Stiigo kahte (läpakas ja lauaarvuti) arvutisse ja kõik töötab ilusasti.

Olen tööd teinud läpakas ja soovin nüüd andmeid läpakast üla kanda laua arvutisse, kuid see ei õnnestu.

Olen toiminud põhimõttel, et SPAM läpakast mälupulgale varukoopia ja olen üritanud sama mälupulga pealt taastada varukoopiat laua arvutisse.

ILmselt ma SPAM midagi valesti? Kuid mida?

Tere,

kui kõik õigesti installeeritud, ei tohiks probleemi olla. Kas vaikimisi andmebaas hakkab tööle lauaarvutil, kus Stiigo ise loob andmebaasi. Võib olla versioonide erinevus ntx teil mälupulgal uuema versiooni varukoopia, kui Teie Postgre versioon. Vaadake üle millist andmebaasi versiooni laptopil kasutate ja lauaarvutil !

Tervitab,
Ingmar Tammeväli
admin
Site Admin

Postby Vello » 16 May 2013, 22:21

Tere.

Oligi nii, et mälupulgal oli uuema versiooni koopia.

Nüüd asi korras. Toimis suurepäraselt.

Suur aitäh!
Vello

Postby freaksmart » 23 Nov 2013, 23:26

Kas saaksite kirjeldada kuidas üldse varukoopiat teha ning taastamist teha?

Kas tegemist tavalise kausta "PostgreSQL" kopeerimisega ja hiljem failide ümberkirjutamisega?
freaksmart

Postby admin » 28 Nov 2013, 12:04

freaksmart wrote:Kas saaksite kirjeldada kuidas üldse varukoopiat teha ning taastamist teha?

Kas tegemist tavalise kausta "PostgreSQL" kopeerimisega ja hiljem failide ümberkirjutamisega?

Tere,

varukoopiat saate teha Stiigoadmin programmiga ja seal on menüüpunkt Varukoopia ning tehakse sql laiendiga fail (ntx salvestage mälupulgale),
mille abil saab hiljem andmed taastada või viia kuhugi teise arvutisse. Stiigoadmin abil saab ka andmeid taastada.
NB kui teete varukoopiat tuleb Postgres konsooli aken ette (nö must aken), sinna sisestage siis administraatori parool.

PostgreSQL kausta ei ole vaja kopeerida :)

Tervitab,
Ingmar Tammeväli
admin
Site Admin

Return to Raamatupidamistarkvara Stiigo