Page 1 of 1

Erilahendused?

PostPosted: 23 Feb 2012, 12:42
by Guest
Suured tänud asjaliku ettevõtmise eest. Programm toimib edukalt ja näha, et vigade parandamistega tegeletakse pidevalt. Mul aga küsimus. Teie kodulehel KKK all on kirjas, et pakute võimalust tellida Stiigosse funktsionaalsust, mis arvestaks meie ettevõtte spetsiifikaga. Kuidas see täpsemalt toimub? Saan aru, et hind suuremate projektid puhul on kokkuleppeline, väiksemate puhul siis tunnihindega. Ei taha küll kõlada kadedana, aga kui tellin näiteks oma ettevõttele kogu pangaväljavõtte importimise võimaluse, siis oleks ju suht ebaõiglane meie suhtes, kui meie selle eest tasume, raiskame aega, et seletada, mida vajame jne, aga ülejäänud hakkavad rõõmsasti tasuta kasutama. Olgu siis juba kõik tasuta, ka erilahendused. Või klassifitseeruks meie tellimus siiski erilahenduse alla ja kasutama saame hakata ainult meie mingi erivõtmega vms?

Re: Erilahendused?

PostPosted: 25 Feb 2012, 16:44
by admin
Guest wrote:Suured tänud asjaliku ettevõtmise eest. Programm toimib edukalt ja näha, et vigade parandamistega tegeletakse pidevalt. Mul aga küsimus. Teie kodulehel KKK all on kirjas, et pakute võimalust tellida Stiigosse funktsionaalsust, mis arvestaks meie ettevõtte spetsiifikaga. Kuidas see täpsemalt toimub? Saan aru, et hind suuremate projektid puhul on kokkuleppeline, väiksemate puhul siis tunnihindega. Ei taha küll kõlada kadedana, aga kui tellin näiteks oma ettevõttele kogu pangaväljavõtte importimise võimaluse, siis oleks ju suht ebaõiglane meie suhtes, kui meie selle eest tasume, raiskame aega, et seletada, mida vajame jne, aga ülejäänud hakkavad rõõmsasti tasuta kasutama. Olgu siis juba kõik tasuta, ka erilahendused. Või klassifitseeruks meie tellimus siiski erilahenduse alla ja kasutama saame hakata ainult meie mingi erivõtmega vms?


Tere,

Stiigosse on tõesti võimalus enda firma spetsiifilisi mooduleid ja funktsioone tellida.

Aga täpsema info saamiseks palun kirjutada stiigo<att>stiigo.com või support<att>stiigo.com. Siis saan hinnata tööde mahtu ja Teile pakkumise teha,
samas kui mõne erilahenduse osa soovite välja jagada, siis saab hinda veel soodsamaks teha.

Tervitab,
Ingmar Tammeväli