Müügiarve üle-ja alatasumine kliendi poolt

Juhendid / küsimused / ettepanekud. Ärge siis Stiigo projekti toetamist ära unustage ;)

Müügiarve üle-ja alatasumine kliendi poolt

Postby Vello » 14 Jul 2013, 19:44

Tere.

Olen aasta algusest teinud enda pisifirma raamatupidamist Stiigos. Väikseid probleeme on ikka tulnud, ette, kuid admini abiga olen neist üle saanud.Aitäh eelneva abi eest.
Nüüd on selline küsimus. Klient maksis müügiarvet +1,04€ Kui pangast laekumise ära tegin , siis peale seda kajastus see enam makstud 1,04€ bilansis ilusasti klientide ettemaksu real.
Kas on Stiigot võimalik seadistada nii, et igal müügiarvel oleks peal eelnevate arvete võta, või siis ettemaksu summa.

Pean siin juures silmas seda, et kui hakkan sellele kundele uut arvet tegema, siis uuele arvele tuleks peale rida ettemaks -1,04€
Vello

Re: Müügiarve üle-ja alatasumine kliendi poolt

Postby Kadri » 26 Jul 2013, 13:12

Hetkeseisuga tuleb nimetatud toiming teha käsitsi, st. automaatset arvestust ettemaksete kohta programmis ei ole.
Käsitsi arvestuse osas on lahendusi erinevaid, peate leidma enda jaoks mugavaima/ kiireima ja sobivaima.
Programm laseb valida nii kontosid, kui sisestada miinusega summasid, automaatselt arvetele aga eelnevate arvete enammakseid ei kuvata.

[quote="Vello"]Tere.

Olen aasta algusest teinud enda pisifirma raamatupidamist Stiigos. Väikseid probleeme on ikka tulnud, ette, kuid admini abiga olen neist üle saanud.Aitäh eelneva abi eest.
Nüüd on selline küsimus. Klient maksis müügiarvet +1,04€ Kui pangast laekumise ära tegin , siis peale seda kajastus see enam makstud 1,04€ bilansis ilusasti klientide ettemaksu real.
Kas on Stiigot võimalik seadistada nii, et igal müügiarvel oleks peal eelnevate arvete võta, või siis ettemaksu summa.

Pean siin juures silmas seda, et kui hakkan sellele kundele uut arvet tegema, siis uuele arvele tuleks peale rida ettemaks -1,04€[/quote]
Kadri

Return to Raamatupidamistarkvara Stiigo