Üldised küsimused

Juhendid / küsimused / ettepanekud. Ärge siis Stiigo projekti toetamist ära unustage ;)

Millist funktsionaalsust sooviksite järgmisena ?

Stiigo Linuxi versiooni
0
No votes
Palgamoodul
9
56%
Põhivara
5
31%
Müügitellimused / pakkumised
0
No votes
Ladu
2
13%

Total votes : 16

Re: Üldised küsimused

Postby Kadri » 30 Jul 2013, 15:39

Teie mure on juba tõsisemat laadi. Paistab, et lihtsa foorumi soovitusena seda parandada ei anna.
Raske on sellise üldise kirjelduse põhjal hinnata, millest viga tekkis. Minul toimivad erinevate firmade puhul ostuarved ja pangatasumised ilusti ning kirjeldatud situatsiooni tekkinud ei ole (kasutan Stiigot viie firma raamatupidamise puhul).
Soovitan teil pöörduda programmeerija poole stiigo@stiigo.com ja oma mure täpselt kirja panna. Kuidas hakkasite kasutama "rahad teel" kontot, mida ja kuidas midagi sisestasite? Millise veateate ette lööb ja peale missugust toimingut? jne Mina olen oma keerulisematele küsimustele abi saanud, aga arvestada tuleb, et Stiigo puhul on tegemist küll tasuta tarkvaraga, kuid tarkvara konsultatsiooni hinnaks on Stiigo kodulehel toodud 15,00 eur + km. Kui seda hinda kalliks ei pea, siis soovitan julgelt abi otsida.

[quote="värske kasutaja"]Tänud kadri! Tahtsin hakkama saada laisa inimese kombel- ühe kandega. Aga kas ostureskontras märgin siis Kreeditkontoks ikka -võlg tarnijale?
Kas kasutatakse veel teisigi võimalusi pangakaardi ostude läbikandmisel, siis kuidas?

Aga mis mina tegin, piinlik lausa sellise lolluse peale tulla-avastasin konto - rahad teel (aktiva konto), ja kasutasin seda, peale tasumise kinnitamist nägin et asjad ei klapi, peale selle tekitas osad summad USD-s, kuigi mul on eurod valitud nagu vaja.
Tahan kinnitust maha võtta- teatab errori-
Salvestamine ebaõnnestus.
Tasumise ümberarvutamine ebaõnnestus: arve tasutud summa muutus negatiivseks.

Kuidagi ei saa jagu, kustutaks üldse maha, aga kinnitusega ei saa. Ostuarvet oleks vaja muuta- ei saa sest tasumine on peal. Täitsa hädas (ja nii rikkusin õige mitu arvet ära)

Palun abi[/quote]
Kadri

Postby sry » 14 Dec 2013, 08:04

Kuidas saab lahti siduda tasumist? Oleks vaja arvet muuta, kuid ta ei lase arvega enne midagi teha, kui tasumine on lahti seotud.
sry

Postby admin » 12 Jan 2014, 14:37

sry wrote:Kuidas saab lahti siduda tasumist? Oleks vaja arvet muuta, kuid ta ei lase arvega enne midagi teha, kui tasumine on lahti seotud.

Tere,

tuleb avada arvega seotud tasumine, võtta ära linnuke kinnitatud ja salvestada. Siis avada antud arve uuesti, võtta kinnitus maha ja võib muuta.

Tervitab,
Ingmar Tammeväli
admin
Site Admin

Postby Guest » 02 Mar 2014, 13:35

Kuidas tellimust saaks kustutada?
Guest

Postby gecko » 03 Mar 2014, 20:12

Kustutasin pangatasumise ära ja nüüd ei saa arvet ka kustutada, ütleb et tasumine vaja lahti ühendada. Aga ei saa midagi lahti ühendada, kuna tasumise rea kustutasin ennem ära.
Kuidas toimida?
gecko

Postby admin » 09 Mar 2014, 19:42

gecko wrote:Kustutasin pangatasumise ära ja nüüd ei saa arvet ka kustutada, ütleb et tasumine vaja lahti ühendada. Aga ei saa midagi lahti ühendada, kuna tasumise rea kustutasin ennem ära.
Kuidas toimida?

Tere,

kas saaksite teha Stiigoadmin alt varukoopia andmebaasist ja saata bugs<att>stiigo.com aadressile. Ja pange kirja ka arvenumber.

Tervitab,
Ingmar Tammeväli
admin
Site Admin

Postby admin » 09 Mar 2014, 19:42

Guest wrote:Kuidas tellimust saaks kustutada?

Tere,

kas see tellimus on juba kinnitatud ja ettemaksu kirje ka tehtud ?

Tervitab,
Ingmar Tammeväli
admin
Site Admin

Postby kats » 21 Mar 2014, 19:35

Tere,

uurin kas oleks võimalik ka müügiarveid sisse importida nagu pangaväljavõtet? Saaksin arveid eArvekeskusest sisuliselt suvalises formaadis, mida aga tahan, aga Stiigosse?

Tänud.
kats

Postby admin » 24 Mar 2014, 01:40

kats wrote:Tere,

uurin kas oleks võimalik ka müügiarveid sisse importida nagu pangaväljavõtet? Saaksin arveid eArvekeskusest sisuliselt suvalises formaadis, mida aga tahan, aga Stiigosse?

Tänud.

Tervist,

endal puudub hetkel juurdepääs eArvekeskuse formaatidele. Kas saaksite täpsemalt kirjutada support <att> stiigo.com , ehk tuleb mingi lisamoodul kirjutada. Esmalt peaksin teadma, milliseid formaate eArvekeskus Teile pakub seal.

Tervitab,
Ingmar Tammeväli
admin
Site Admin

Käibemaksu arvestus käibemaksu mittekohuslasel

Postby Taavi » 01 Apr 2014, 21:28

Tervitus, küsimus seoses sellega, et firma pole käibemaksukohuslane, kuid arvete tasumisel tundub et Stiigo jätab kirjetes käibemaksu osa arvestamata. St kui maksan arve, siis näitab nagu oleks kulunud raha käibemaksu võrra vähem. Stiigoadmin all jätsin täitmata käibemaksukohuslase numbri. Ostuarvete sisestamisel olen alati käibemaksu välja toonud. Kas peaksin kõik arved uuesti ilma käibemaksuta sisse taguma või võimalik kusagilt seadistustest nii sättida, et näitaks ka käibemaksu kuluks.

Aitüma,
Taavi
Taavi

Re: Käibemaksu arvestus käibemaksu mittekohuslasel

Postby admin » 27 Apr 2014, 23:09

Tere,

kahjuks, kui ntx tegite arved siis, kui kmknr puudus, siis tuleb jah palju arved üle käia.

Tervitab,
Ingmar Tammeväli

Taavi wrote:Tervitus, küsimus seoses sellega, et firma pole käibemaksukohuslane, kuid arvete tasumisel tundub et Stiigo jätab kirjetes käibemaksu osa arvestamata. St kui maksan arve, siis näitab nagu oleks kulunud raha käibemaksu võrra vähem. Stiigoadmin all jätsin täitmata käibemaksukohuslase numbri. Ostuarvete sisestamisel olen alati käibemaksu välja toonud. Kas peaksin kõik arved uuesti ilma käibemaksuta sisse taguma või võimalik kusagilt seadistustest nii sättida, et näitaks ka käibemaksu kuluks.

Aitüma,
Taavi
admin
Site Admin

Postby Guest » 15 May 2014, 13:13

Tere!

Mul on ostuarve, mis on tulnud Ammerika Ühendriigist, kuid hankijat sisestades ei ole seda riiki valikus. Kuidas saaks uue riigi lisada?

Tervitades,
Merily
Guest

Postby Guest » 29 Jul 2014, 01:12

Kõigepealt palju tänu tehtud töö eest. Ma kasutan seda usinasti ja püüna jõudumööda ka toetada.

Kas on võimalik võtta lihtsamalt pearaamatu ühe konto väljavõte excelisse? Seni ei ole ma leidnud seda nippi, kuidas saaks kõigilt kontodelt korraga linnukese eest ära võtta. Ja xls-is tahab näiteks maksuamet väljavõtteid saada.
Üks tähelepanek veel - objektiga seotud tehingute pearaamatu väljavõttel ei ole objekti nimetust. Äkki on see võimalik nt päisesse juurde lisada. Üsna tühine asi, aga minu aruanne lükati sellepärast tagasi, et tunnuse nimetust ei ole näha.
Guest

Postby Sibony » 03 Sep 2014, 14:32

admin wrote:
gecko wrote:Kustutasin pangatasumise ära ja nüüd ei saa arvet ka kustutada, ütleb et tasumine vaja lahti ühendada. Aga ei saa midagi lahti ühendada, kuna tasumise rea kustutasin ennem ära.
Kuidas toimida?

Tere,

kas saaksite teha Stiigoadmin alt varukoopia andmebaasist ja saata bugs<att>stiigo.com aadressile. Ja pange kirja ka arvenumber.

Tervitab,
Ingmar Tammeväli

Tere!

Mul on sama mure, aga ma ei saanudki aru, kuidas see varukoopia teha? :(
Sibony

Postby German » 09 Sep 2014, 23:04

Kas Stiigol tuleb edasiarendus KM seaduse muudatuse toetamiseks 1000+ € arvete edastamisel EMTA-le?
German

Postby taavitaavi » 27 Dec 2014, 19:06

Tere,

Ma ei tea, kas see küsimus on juba kuskil esinenud. Kuidas lahendada olukorda, kui kannan oma ettevõtte siseselt raha ühelt pangakontolt teisele pangakontole?

Parimat,
Taavi
taavitaavi

Postby admin » 30 Dec 2014, 00:50

German wrote:Kas Stiigol tuleb edasiarendus KM seaduse muudatuse toetamiseks 1000+ € arvete edastamisel EMTA-le?

Tere,

ja vabandan kõigi küsimuste esitajate ees, pole foorumisse ammu sattunud. Hetkel paljude projektidega seotud, ajapuuduse faktor natuke peal.

Hea uudis, see asi olemas, halb uudis pole jõudnud täiesti testida. Ootaksin väga Teilt tagasisidet, kas maksuameti portaal võttis faili vastu. Te võite ise ka kontrollida faili visuaalselt, lihtsalt tehke salvestatud failil topeltklikk.

Võtate (Stiigo alates 0.94 ver) Finants -> Käibedeklaratsioon siis Aruanne nupu kõrval nooleke ja sealt valige "KMD INF A xml fail"

Tervitab,
Ingmar Tammeväli
admin
Site Admin

Postby admin » 30 Dec 2014, 00:52

Guest wrote:Üks tähelepanek veel - objektiga seotud tehingute pearaamatu väljavõttel ei ole objekti nimetust. Äkki on see võimalik nt päisesse juurde lisada. Üsna tühine asi, aga minu aruanne lükati sellepärast tagasi, et tunnuse nimetust ei ole näha.

Tere,

kas pearaamatu väljavõttes paremal pool, kus sõna - Kuvame Kas seal objektid linnuke oli määratud ?

Tervitab,
Ingmar Tammeväli
admin
Site Admin

Postby Agu » 05 Jan 2015, 18:13

Kust saab versiooni 0.94?
Agu

Postby Guest » 20 Jan 2015, 19:51

[quote="admin"][quote="German"]Kas Stiigol tuleb edasiarendus KM seaduse muudatuse toetamiseks 1000+ € arvete edastamisel EMTA-le?[/quote]

Tere,

ja vabandan kõigi küsimuste esitajate ees, pole foorumisse ammu sattunud. Hetkel paljude projektidega seotud, ajapuuduse faktor natuke peal.

Hea uudis, see asi olemas, halb uudis pole jõudnud täiesti testida. Ootaksin väga Teilt tagasisidet, kas maksuameti portaal võttis faili vastu. Te võite ise ka kontrollida faili visuaalselt, lihtsalt tehke salvestatud failil topeltklikk.

Võtate (Stiigo alates 0.94 ver) Finants -> Käibedeklaratsioon siis Aruanne nupu kõrval nooleke ja sealt valige [b]"KMD INF A xml fail"[/b]

Tervitab,
Ingmar Tammeväli[/quote]

Mulle andis mitu veateadet.
Alustuseks "Deklaratsioonis ja failis olev maksukohustuslase kood on erinev. Täpsustage failis maksukohustuslase koodi." Failist puuduski ettevõtte reg number, lisasin käsitsi.
Pärast seda tulid uued teated: "KMD põhivorm: Alates maksustamisperioodist 12.2014 ei saa täita lahtrit 1.1 (tag failis <selfSupply20>). Kustutage need andmed failist.
KMD põhivorm: Alates maksustamisperioodist 12.2014 ei saa täita lahtrit 2.1 (tag failis <selfSupply9>). Kustutage need andmed failist." Kui need read failist eemaldasin, siis võeti fail vastu ja paistis, et andmed olid korrektselt esitatud.
Guest

PreviousNext

Return to Raamatupidamistarkvara Stiigo