Üldised küsimused

Juhendid / küsimused / ettepanekud. Ärge siis Stiigo projekti toetamist ära unustage ;)

Millist funktsionaalsust sooviksite järgmisena ?

Stiigo Linuxi versiooni
0
No votes
Palgamoodul
9
56%
Põhivara
5
31%
Müügitellimused / pakkumised
0
No votes
Ladu
2
13%

Total votes : 16

Re: Üldised küsimused

Postby admin » 09 Jan 2012, 16:36

Inari wrote:Tere,

Selline küsimus, et millegipärast ei näita arvetel täielikku firma nime, kui on 18 tähemärki firmanimel, jätab viimased kolm tähemärki välja. Kuidas on võimalik täisnime nähtavaks teha.

Tere,

kas Teil kasutusel Stiigo viimane versioon (0.77) ? Kui jah, siis kas saaksite selle firma nime / veel parem ekraanipilt saata bugs<ätt>stiigo.com

---

Saab ka ise parandada antud probleemi:

Stiigol kaasas ka aruande disainer stiigorepdesign.exe , selle abi saate avada faili, mis asub teie stiigo alamkataloogis reports kataloogis ja nimi report_invoice.lrf, siis saate välja [@CVCompName] pikemaks lohistada. Ja kindlasti siis salvestada muudatus.

Tervitab,
Ingmar Tammeväli
admin
Site Admin

Postby lorch » 29 Jan 2012, 14:56

kas miskit moodi saab artiklit kustutada?
lorch

Postby admin » 30 Jan 2012, 11:27

lorch wrote:kas miskit moodi saab artiklit kustutada?

Tere,

artikli füüsiline kustutamine tuleb versioonis 0.78, hetkel kui te ei soovi artiklit arvete vormile, siis võtke artiklil maha linnuke "artikkel müügis"

Tervitab,
Ingmar Tammeväli
admin
Site Admin

Postby jg » 14 Feb 2012, 11:33

Mõned tähelepanekud :
1. Kui arvete nimekirjas on näha, et mõned arved on tasumata, siis võlgnevuste all võetud aruandes tasumata arved ei näita.
See on nii müügiarvetes, kui ka ostuarvetes.
2. Kui trükkida välja sisestatud ostuarve, siis on hankija näidatud ekslikult arve saajana.
jg

Postby lorch » 19 Feb 2012, 12:18

kas kuidagi arvet kustutada saab?
lorch

Postby admin » 20 Feb 2012, 10:21

lorch wrote:kas kuidagi arvet kustutada saab?

Tere,

hetkel veel ei saa, kuidas järgmises stiigo ver saab. Antud juhul võtke arvel kinnitus maha.

Tervitab,
Ingmar Tammeväli
admin
Site Admin

Postby lorch » 21 Feb 2012, 14:06

kas kuidagi saab muuta automaatselt arve numbriks pakutavat?
lorch

Postby admin » 22 Feb 2012, 20:51

lorch wrote:kas kuidagi saab muuta automaatselt arve numbriks pakutavat?

Arvan, et juttu siin numeraatoritest, mis defineeritavad majandusaastate kaupa. Kui kõik hästi läheb, siis arvatavasti 0.80 versioonis see võimalus olemas.

Tervitab,
Ingmar Tammeväli
admin
Site Admin

Postby lorch » 23 Feb 2012, 08:43

kuidas on mõeldud käibedeklaratsiooni sisestamine?
lorch

Postby Guest » 23 Feb 2012, 12:03

[i]kuidas on mõeldud käibedeklaratsiooni sisestamine?[/i]

Selle kohta on ju foorumis lausa eraldi teema loodud!
Guest

Postby lorch » 23 Feb 2012, 13:40

küsimus oli mõeldud, et kas kanded tuleb teha käsitsi või saab ka kuidagi automaatselt
lorch

Postby Guest » 23 Feb 2012, 14:24

[quote="lorch"]küsimus oli mõeldud, et kas kanded tuleb teha käsitsi või saab ka kuidagi automaatselt[/quote]

Küsimusest on raske aru saada. Käsitsi tehtavad kanded tuleb ikka käsitsi sisestada. Alammoodulitest (müügi-, ostureskontro, pank, kassa) tulevad kanded automaatselt. See nagu igas teiseski programmis.
Guest

Postby lorch » 23 Feb 2012, 14:48

Nii palju kui mina aru olen saanud, siis Stiigo ise automaatselt käibedeklaratsioonist tulevaid kandeid ei tee ehk siis tuleb käsitsi teha fintasi all kanded.
lorch

Postby admin » 25 Feb 2012, 16:38

lorch wrote:Nii palju kui mina aru olen saanud, siis Stiigo ise automaatselt käibedeklaratsioonist tulevaid kandeid ei tee ehk siis tuleb käsitsi teha fintasi all kanded.

Tere,

et ma hetkel ei saa täpselt aru. Kas saaksite kandenäited teha, näitest oleks abi.

Tervitab,
Ingmar Tammeväli
admin
Site Admin

Postby lorch » 25 Feb 2012, 16:46

Deklaratsiooni tegemiseks saab Stiigost aruande (sisestades summad maksuametisse vahe 1 senti - tundub, et ümardamisest). Kuna ennem sai Meritit kasutatud siis seal oli deklaratsioonist tulenevad kanded automaatsed (müügukäibemaks, sisendkäibemaks jne) välja arvatud tasumine.
lorch

Postby Guest » 27 Feb 2012, 11:26

[quote="lorch"]Deklaratsiooni tegemiseks saab Stiigost aruande (sisestades summad maksuametisse vahe 1 senti - tundub, et ümardamisest). Kuna ennem sai Meritit kasutatud siis seal oli deklaratsioonist tulenevad kanded automaatsed (müügukäibemaks, sisendkäibemaks jne) välja arvatud tasumine.[/quote]

Mina ei saa ka aru, mis kanded sul käibedeklaratsioonist tulevad? Käibedeklaratsioon ise tekib kannete alusel, mitte vastupidi. Mul täitsa huvi, mida mõtled. Olen ise ka Meritit näppinud ja sealgi tuleb siiski deklaratsioon ikka raamatupidamiskannete alusel, mitte raamatupidamiskanded deklaratsiooni alusel.
Palun kirjuta pikemalt ja selgemalt, mida täpsemalt mõtled, tuues konkreetsete summadega ja dokumendiliikidega näiteid vms. Muidu küll raske vastata.

Ühesendine vahe võib tulla küll koondsummade ümardustest.
Guest

Postby lorch » 27 Feb 2012, 11:30

Meritis salvestad kuu deklaratsiooni ja programm teeb ise kanded automaatselt (välja arvatud tasumine), Stiigos sellist võimalust ei leidnud :(
lorch

Postby Guest » 27 Feb 2012, 17:34

[quote="lorch"]Meritis salvestad kuu deklaratsiooni ja programm teeb ise kanded automaatselt (välja arvatud tasumine), Stiigos sellist võimalust ei leidnud :([/quote]

Kui mõtlete käibemaksukontode sulgemiskannet, siis seda funktsiooni jah stiigos ei paista olevat. Aga alati võite ju programmi arendaja poole pöörduda ning oma firmale sellise lisafunktsiooni tellida. Usun, et tuleks kindlasti odavam kui Meriti programmi kasutada. Samas ka mugavam kui kogu aeg käsitsi kandeid sisestada, kui olete harjunud midagi automaatselt tegema.
Guest

Postby piret » 27 Feb 2012, 21:08

Mul on mureks ostuarve salvestamine. Mingil põhjusel ei lase ostuarvet salvestada, annab järgneva veateate: Salvestamine ebaõnnestus!
Põhjus: sisemine viga! Arvutatud summad ei ühti: 7,99 ¤ 0,00 (estbk¬_fra_bills.pas, line 7185)
Programm arvutab ju ise sisestatud tellimuse numbritest arve numbrid (käibemaksu ja summa käibemaksuga) Seega ei saa ma aru, mis sellel arvel viga on.

Teiseks mureks on see, sisestasin programmi aasta alguse algsaldod. Kõik on kena ja tore, aga bilansis ei näita mingil põhjusel osakapitali nimiväärtust. Programm küll arvutab selle omakapitali ja kohustsuste sisse, kuid reaalselt seda numbrit seal pole näha. Samas pearaamatus ja päevaraamtus on summa kenasti olemas. Kas tegu programmi veaga või on minul midagi vaja sättida?
piret

Postby Guest » 28 Feb 2012, 11:31

Ma selle teise vea kohta soovitaksin kontrollida, et ehk te kasutasite algsaldode sisestamisel koonkontot 2220, mitte detailset 22200? Sest minul näiteks kuvab kõike kenasti. Kui selles viga pole, siis peaksite küll arendaja poole pöörduma.
Guest

PreviousNext

Return to Raamatupidamistarkvara Stiigo