Kasutajate kustutamine

Juhendid / küsimused / ettepanekud. Ärge siis Stiigo projekti toetamist ära unustage ;)

Kasutajate kustutamine

Postby Vello65 » 28 Dec 2014, 19:57

Tere.

Olen Teie softi kasutanud tänaseks 2 aastat ja olen oma väikefirma asjad kenasti aetud saanud. Suur tänu Teile ,et et olete koostanud sellise tarkvara.
Mul on tekkinud kusimus: Kuidas kustutada kasutajat? Lisada on kasutajat admin poole pealt lihtne, kuid kuidas kustutada? Cntr+delete seal ei toimi? Kuidas saab mittevajalikku kasutajat kustutada?

Vello.
Vello65

Re: Kasutajate kustutamine

Postby admin » 01 Jan 2015, 06:37

Vello65 wrote:Tere.

Olen Teie softi kasutanud tänaseks 2 aastat ja olen oma väikefirma asjad kenasti aetud saanud. Suur tänu Teile ,et et olete koostanud sellise tarkvara.
Mul on tekkinud kusimus: Kuidas kustutada kasutajat? Lisada on kasutajat admin poole pealt lihtne, kuid kuidas kustutada? Cntr+delete seal ei toimi? Kuidas saab mittevajalikku kasutajat kustutada?

Vello.

Tere,

hetkel tõesti see võimalus puudub, seal tuleks kasutajale panna mingi suvaline parool siis. Asi selles, et kõik kasutajate tegevused logitakse tegelikkuses, kõik muudatused jäävad kirjeridadega seotud. Ehk tulevikus mingi "audit" võimalus programmi teha, kes näitab ntx kes arve koostas, kes muutis jne (hetkel see info nö olemas vaid andmebaasi tasemel).

Siin ongi, et kasutajat kustutada nagu ei tahaks, sest kui kasutaja mõnda aega tööd tegi, siis andmebaasis tekivad seosed temaga.

Pigem tuleks siin teha funktsionaalsus, kus muudad kasutaja mitteaktiivseks, siis ei saa ta ka sisselogida. Samas sisemiselt tarkvaras jääb järgi ajalugu, mida kasutaja teinud kunagi. Proovin järgmises ver. lisada selle võimaluse.

Tervitab,
Ingmar Tammeväli
admin
Site Admin

Re: Kasutajate kustutamine

Postby Vello65 » 04 Jan 2015, 23:23

Tere.
Mul on kasutajatega väike segadus tekkinud.Hoian sama väärset stiigo andmebaasi nii läpakas kui ka lauaarvutis ja 1x kuus kui kuuarved on tehtud SPAM mälupulgale koopia ja tõstan andmed teise arvutisse. Ainult.lauaarvutis ei saa ma sama kasutajana sama parooliga sisse ja olen sunnitud kasutama administraatori parooli.Millest see tingitud võib olla.
Kas kasutajate paroolid on administraatorina sisseloginuna kusagilt nähtavad ja muudetavad?
Vello65

Return to Raamatupidamistarkvara Stiigo