Üldised küsimused

Juhendid / küsimused / ettepanekud. Ärge siis Stiigo projekti toetamist ära unustage ;)

Millist funktsionaalsust sooviksite järgmisena ?

Stiigo Linuxi versiooni
0
No votes
Palgamoodul
9
56%
Põhivara
5
31%
Müügitellimused / pakkumised
0
No votes
Ladu
2
13%

Total votes : 16

Re: Üldised küsimused

Postby Guest » 26 Feb 2015, 00:12

[quote="Guest"][quote="admin"][quote="German"]Kas Stiigol tuleb edasiarendus KM seaduse muudatuse toetamiseks 1000+ € arvete edastamisel EMTA-le?[/quote]

Tere,

ja vabandan kõigi küsimuste esitajate ees, pole foorumisse ammu sattunud. Hetkel paljude projektidega seotud, ajapuuduse faktor natuke peal.

Hea uudis, see asi olemas, halb uudis pole jõudnud täiesti testida. Ootaksin väga Teilt tagasisidet, kas maksuameti portaal võttis faili vastu. Te võite ise ka kontrollida faili visuaalselt, lihtsalt tehke salvestatud failil topeltklikk.

Võtate (Stiigo alates 0.94 ver) Finants -> Käibedeklaratsioon siis Aruanne nupu kõrval nooleke ja sealt valige [b]"KMD INF A xml fail"[/b]

Tervitab,
Ingmar Tammeväli[/quote]

Mulle andis mitu veateadet.
Alustuseks "Deklaratsioonis ja failis olev maksukohustuslase kood on erinev. Täpsustage failis maksukohustuslase koodi." Failist puuduski ettevõtte reg number, lisasin käsitsi.
Pärast seda tulid uued teated: "KMD põhivorm: Alates maksustamisperioodist 12.2014 ei saa täita lahtrit 1.1 (tag failis <selfSupply20>). Kustutage need andmed failist.
KMD põhivorm: Alates maksustamisperioodist 12.2014 ei saa täita lahtrit 2.1 (tag failis <selfSupply9>). Kustutage need andmed failist." Kui need read failist eemaldasin, siis võeti fail vastu ja paistis, et andmed olid korrektselt esitatud.[/quote]

Veel üks täpsustus - müügiarvete pool tundub korras olevat, aga ostuarve summad olid umbluu.
Guest

Postby admin » 02 Mar 2015, 00:34

German wrote:Kas Stiigol tuleb edasiarendus KM seaduse muudatuse toetamiseks 1000+ € arvete edastamisel EMTA-le?

Tere,

ja vabandan kõigi küsimuste esitajate ees, pole foorumisse ammu sattunud. Hetkel paljude projektidega seotud, ajapuuduse faktor natuke peal.

Hea uudis, see asi olemas, halb uudis pole jõudnud täiesti testida. Ootaksin väga Teilt tagasisidet, kas maksuameti portaal võttis faili vastu. Te võite ise ka kontrollida faili visuaalselt, lihtsalt tehke salvestatud failil topeltklikk.

Võtate (Stiigo alates 0.94 ver) Finants -> Käibedeklaratsioon siis Aruanne nupu kõrval nooleke ja sealt valige "KMD INF A xml fail"

Tervitab,
Ingmar Tammeväli

Mulle andis mitu veateadet.
Alustuseks "Deklaratsioonis ja failis olev maksukohustuslase kood on erinev. Täpsustage failis maksukohustuslase koodi." Failist puuduski ettevõtte reg number, lisasin käsitsi.
Pärast seda tulid uued teated: "KMD põhivorm: Alates maksustamisperioodist 12.2014 ei saa täita lahtrit 1.1 (tag failis <selfSupply20>). Kustutage need andmed failist.
KMD põhivorm: Alates maksustamisperioodist 12.2014 ei saa täita lahtrit 2.1 (tag failis <selfSupply9>). Kustutage need andmed failist." Kui need read failist eemaldasin, siis võeti fail vastu ja paistis, et andmed olid korrektselt esitatud.

Veel üks täpsustus - müügiarvete pool tundub korras olevat, aga ostuarve summad olid umbluu.

Tere,

kas saaksite enda andmebaasi saata support <ätt>stiigo.com ja mis firma alt faili tegite ning oodatav ostuarvete summa. Saaksin korrektsioonid ära teha.
Kui võimalik, siis Teie korrigeeritud xml faili ka.

--
01.03.2015 versioonis kaotasin selfsupply väljad, regkood ka olemas.

Vaatasin ostuarvete summasid failis, justkui õiged (ostuarvete puhul pidid summad olema koos käibemaksuga), kas oskate täpsustada seda "umbluu" osa.

Tervitab,
Ingmar Tammeväli
admin
Site Admin

Postby Kasutaja » 03 Mar 2015, 20:29

Minu meelest väga ebaviisakas postitus "dumb_user". Kui endal mõistus peale ei hakka, siis ei ole mõtet kohe teisi sõimama hakata. Ja tõepoolest, kas keegi sunnib teid tasuta tarkvara kasutama? Turul on hulganisti tasulisi ja ka mitmeid tasuta tarkvarasid. Eks igaüks otsi ikka endale sobivaima. Mina olen Stiigo abil saanud vägagi olulisel määral kulusid kokku hoida ja suudan olla kannatlik. Näha on, et Stiigol ei ole tohutul hulgal arendusmeeskonda selja taga, kes kohe iga sekundiga reageerib. Kuid siiski on märgata pidevat arendust ja tasapisi paremuse poole liikumist. Samas, on Stiigo puhul kõik peamine olemas. Ka ükski teine majandustarkvarafirma ei täida igasuguseid erisoove koheselt ja odava või olematu hinnaga.
Mina oskan hinnata tasuta töö tegijaid ja olen tänulik, et Eestis veel selliseid leidub.
Väide, et "ülejäänud tegelased ei valda üldse teemat" kõlab kibestunult. Ma väidaks pigem, et hoopis sinu enda poolt jääb teema valdamine natuke nigelaks. Võibolla sa ei suuda PostgresSQL-iga hakkama saada? Ja siis siunad teisi :) Edu!

[quote="dumb_user"]Kuule inimene, Sa teed tasuta asja. Mina mõtlesin kasutada. Ikkagi kohalik asi, mõistetavas keeles ja peaks igasugu kohalike asjadega paremini hakkama saama. Et kui meeldib siis maksan kah. Noh kasvõi seepärast, et kuidagimoodigi enda kasutamist õigustada. Aga tekkis probleem. Sobrasin siin ja ennäe, ka teistel on sama mure olnud. Vastus kah olemas. Krt, ei tööta. No mis siis ikka, küsime. Küsisin. Vastust ei tulnud. Nädalaga oli selge, et siit mingit kiiret vastust ei saa. Ehk siis admin on millegi asjaga sigahõivatud ja ülejäänud tegelased ei valda üldse teemat. Ja nüüd kuu aega hiljem pannakse ikka veel sõrm (võibolla ka midagi muud) sahtli vahele. Viidatud asja ma praegu proovisin ja täiesti juhuslikult saan ma ikka veel vastuse, et ligipääs puudub. Võibolla admin ei saanud aru mida ma enne kirjutasin ... Igatepidi tundub mõni levinum asi mõttekam. Olgu siis kasvõi tasuline. Või mida ma valesti tegin ?[/quote]
Kasutaja

Postby Theresa » 29 Mar 2015, 15:25

Tere,

Probleem selles, et ostuarvetele ei saa tasumist pangast peale panna. Annab veateate, et vali konto. Kontot aga valida ei saa.

Ette tänades
Theresa

Postby MARI » 20 Jan 2016, 16:29

Küsiks, kas omahinna (tk hinnal) seda komakohta ka kolmele kohale võimalik kuidagi panna?
MARI

Müügiarve nimekirjast ära!

Postby meriliis » 29 Mar 2016, 09:18

Tere!

Minul selline küsimus, et kui müügiarve läheb ebatõenäoliselt laekuvate arvete hulka, siis kuidas ma need arved saaksin ka reskontrost maha, et ta ei näitaks enam, et neid on vaja tasuda? :)
meriliis

Previous

Return to Raamatupidamistarkvara Stiigo