Mina sooviksin, et ...

Juhendid / küsimused / ettepanekud. Ärge siis Stiigo projekti toetamist ära unustage ;)

Mina sooviksin, et ...

Postby admin » 02 Jan 2013, 14:33

On topicu nimi ja siia võivad kasutajad kirjutada enda pisisoove. Tean, et palka ja põhivara soovitakse kindlasti, aga selle arendamine lükkub kevade lõpu / suve poole 8-)

Samas kuulaksin meeleldi pisisoove / ettepanekuid...
Tore on, kui Teie soovi täitumisel teete ka väikese annetuse nagu paljud kasutajad on seda teinud, igatahes tänud neile ! Aga see puhtalt vabatahtlik...
---

Ntx soovidest; kas Stiigo võiks olla mitmekeelne ntx ka vene / inglise keeles ? St tõlkefaili peab keegi vabatahtlik koostama.
admin
Site Admin

Re: Mina sooviksin, et ...

Postby soe1 » 22 Jan 2013, 23:11

Tere
Veelkord tänud asjaliku programmi eest. Kindlasti tuleb minu poolt ka väike toetus. Aga siis minu soovitused
1 Kontode valiku akent võiks saada hiirega kerida
2 Läptopi aknas jääb kontode valiku aken taskbari riba varju
3 Arve tasumisel pangas võiks olla lahter kuhu algul sisestatakse makstud summa ja kui on summa erinev valikuna pakutud arves (kahjum valuutakursi muutusest) siis alla arvutab automaatselt vahe.
4. Avaaknas võiks olla menüüriba all ka graafilised nupud-midagi nagu microsoft office-l alates 2007 versioonist

Sai segane jutt aga loodan, et saad aru. :)

Peale palgapäeva saab ehk veel väikese toetuse teha :)

Eiko
soe1

Postby admin » 27 Jan 2013, 02:12

Tere,

üritan mõned soovid teostada. Kas nr 1 kohta saaks pilti, et räägime samadest asjadest. 2 kohta ei ole kindel, kas on lihtne parandus, stiigo all win / linux hübriid gui, seal võib aega minna enne kui kõik kenasti toimib. 3 Teostuse pean rp. läbi rääkima
4 kohta mul isiklik allegia graafiliste nuppude suhtes :D Aga kui see rahva soov, võin selle lisada, mida saaks sisse lülitada.
Mis nupud seal peaks siis olema ?

Tervitab,
Ingmar Tammeväli
admin
Site Admin

Postby soe1 » 01 Feb 2013, 13:55

Saatsin kirja kus siis kirjeldasin põhjalikumalt.
Lisaks veel ühe soovituse:
Kui haata sisestama kliendi/tarnija koodi siis tuleb lisada kliendi kood täielikult enne kui ta sisestab kliendi andmed. Lihtsam oleks kui näiteks: vaja sisestada klient eraisik koodiga era peale e tähe sisestamist lahtrisse avaneb lahtri alla automaatselt valikaken kõikide e tähega algavate koodidega klientide nimistu järgmise tähe (r) sisestamisel väheneb nimekiri vastavalt kellel pole koodis järgmist tähte r.

Sama lugu ka artiklite sisestamisel müügi arvetesse.

Parimate soovidega

Eiko
soe1

Postby German » 09 Sep 2014, 22:45

Kannete otsing võiks olla case insensitive ehk mitte arvestada suuri ja väikeseid algustähti. Mõnikord on meeles, mis sõna on kasutatud kande kirjelduses, aga ei ole kindel, kas algas sõna suure või väikese tähega, siis see aitaks kannet ikkagi leida.
German

Postby terekest » 15 Jul 2015, 20:46

Ma soovin et kolid linuxile üle ja teed usb peale kogu süsteemi (näiteks ubuntu peale) mille saab üles bootida usb pealt. (mitte live cd vaid salvestab ja vajadusel backup-ib teisele usble) vot see oleks alles lahendus. neid pulkasi võiks siis hiljem müüa paarkümmend euri tk. su tarkvara oleks tuhandetes kordades populaarsem kui oleks pisut lihtsam installida. niiet võibolla teed linuxi peale usb plug and play :)
terekest

Postby guest » 20 Aug 2015, 19:01

palun tee tasuline linuxil bootiv usb plug and play
guest

Return to Raamatupidamistarkvara Stiigo