Page 1 of 1

Mina sooviksin, et ...

PostPosted: 02 Jan 2013, 14:33
by admin
On topicu nimi ja siia võivad kasutajad kirjutada enda pisisoove. Tean, et palka ja põhivara soovitakse kindlasti, aga selle arendamine lükkub kevade lõpu / suve poole 8-)

Samas kuulaksin meeleldi pisisoove / ettepanekuid...
Tore on, kui Teie soovi täitumisel teete ka väikese annetuse nagu paljud kasutajad on seda teinud, igatahes tänud neile ! Aga see puhtalt vabatahtlik...
---

Ntx soovidest; kas Stiigo võiks olla mitmekeelne ntx ka vene / inglise keeles ? St tõlkefaili peab keegi vabatahtlik koostama.

Re: Mina sooviksin, et ...

PostPosted: 22 Jan 2013, 23:11
by soe1
Tere
Veelkord tänud asjaliku programmi eest. Kindlasti tuleb minu poolt ka väike toetus. Aga siis minu soovitused
1 Kontode valiku akent võiks saada hiirega kerida
2 Läptopi aknas jääb kontode valiku aken taskbari riba varju
3 Arve tasumisel pangas võiks olla lahter kuhu algul sisestatakse makstud summa ja kui on summa erinev valikuna pakutud arves (kahjum valuutakursi muutusest) siis alla arvutab automaatselt vahe.
4. Avaaknas võiks olla menüüriba all ka graafilised nupud-midagi nagu microsoft office-l alates 2007 versioonist

Sai segane jutt aga loodan, et saad aru. :)

Peale palgapäeva saab ehk veel väikese toetuse teha :)

Eiko

Re: Mina sooviksin, et ...

PostPosted: 27 Jan 2013, 02:12
by admin
Tere,

üritan mõned soovid teostada. Kas nr 1 kohta saaks pilti, et räägime samadest asjadest. 2 kohta ei ole kindel, kas on lihtne parandus, stiigo all win / linux hübriid gui, seal võib aega minna enne kui kõik kenasti toimib. 3 Teostuse pean rp. läbi rääkima
4 kohta mul isiklik allegia graafiliste nuppude suhtes :D Aga kui see rahva soov, võin selle lisada, mida saaks sisse lülitada.
Mis nupud seal peaks siis olema ?

Tervitab,
Ingmar Tammeväli

Re: Mina sooviksin, et ...

PostPosted: 01 Feb 2013, 13:55
by soe1
Saatsin kirja kus siis kirjeldasin põhjalikumalt.
Lisaks veel ühe soovituse:
Kui haata sisestama kliendi/tarnija koodi siis tuleb lisada kliendi kood täielikult enne kui ta sisestab kliendi andmed. Lihtsam oleks kui näiteks: vaja sisestada klient eraisik koodiga era peale e tähe sisestamist lahtrisse avaneb lahtri alla automaatselt valikaken kõikide e tähega algavate koodidega klientide nimistu järgmise tähe (r) sisestamisel väheneb nimekiri vastavalt kellel pole koodis järgmist tähte r.

Sama lugu ka artiklite sisestamisel müügi arvetesse.

Parimate soovidega

Eiko

Re: Mina sooviksin, et ...

PostPosted: 09 Sep 2014, 22:45
by German
Kannete otsing võiks olla case insensitive ehk mitte arvestada suuri ja väikeseid algustähti. Mõnikord on meeles, mis sõna on kasutatud kande kirjelduses, aga ei ole kindel, kas algas sõna suure või väikese tähega, siis see aitaks kannet ikkagi leida.

Re: Mina sooviksin, et ...

PostPosted: 15 Jul 2015, 20:46
by terekest
Ma soovin et kolid linuxile üle ja teed usb peale kogu süsteemi (näiteks ubuntu peale) mille saab üles bootida usb pealt. (mitte live cd vaid salvestab ja vajadusel backup-ib teisele usble) vot see oleks alles lahendus. neid pulkasi võiks siis hiljem müüa paarkümmend euri tk. su tarkvara oleks tuhandetes kordades populaarsem kui oleks pisut lihtsam installida. niiet võibolla teed linuxi peale usb plug and play :)

Re: Mina sooviksin, et ...

PostPosted: 20 Aug 2015, 19:01
by guest
palun tee tasuline linuxil bootiv usb plug and play